Haft komputerowy i nadruki na odzieży

HAFT KOMPUTEROWY 
Charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością wykonania. Nie spiera się i jest odporny na działanie czynników atmosferycznych.
Najbardziej popularna odzież do haftowania: czapki typu baseball, t-shirty, koszulki polo, bluzy polarowe, bluza dresowe. Haftujemy też na ręcznikach oraz wykonujemy naszywki haftowane, które można później naszyć na odzież lub przymocować za pomocą rzepa.

Nasze przykładowe realizacje:

 Haft na czapce Haft na czapce  Haft na czapce zimowej   Haft na polarze    Haft na kamizelce ocieplonejnaszywka z haftem  naszywka z haftem     haft na ręcznikach            

Posiadamy na miejscu własne hafciarki, co znacznie skraca czas oczekiwania na zamówioną odzież z haftem. Wyceny haftów dokonujemy indywidualnie, na podstawie otrzymanej grafiki (najchętniej w formacie cdr, ewentualnie: jpg, bmp, psd), jest to zależne m.in. od ilości, wielkości logo lub napisu, stopnia trudności (ilości szczegółów), ilości ściegów, rodzaju materiału na jakim ma być wykonany haft: polo, t-shirt, polar, czapka, wykroje, ręczniki, bluzy, spodnie itp.


Max pole haftu: 300x200 mm, min wysokość liter to 5mm, max rozmiar haftu na czapkach: 130x50 mm

 

SITODRUK

Polega na wykonaniu odbitek jedno- lub wielobarwnych przez rozciągniętą na ramie siatkę. Farba przeciskana jest na materiał przez otwarte oczka siatki za pomocą gumowego rakla. 
Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nadruków. Robione są one na miejscu, co skraca czas oczekiwania klienta na nadrukowaną odzież. Wycena nadruku robiona jest indywidualnie. Zależy ona m.in. od ilości nadruków, rozmiaru, ilości kolorów. 
Nadruki metodą sitodruku wykonujemy na odzieży bawełnianej lub z tkanin poliestrowo-bawełnianych (t-shirty, fartuchy, bluzy robocze, spodnie, czapki itp.).

 

FOLIA transferowa FLEX i FLOCK na każdy rodzaj tkaniny , także na odzież wodoodporną.
Bardzo trwała technika nadruku, odporna na pranie i uszkodzenia mechaniczne - polecana zwłaszcza do nadruków jednokolorowych w niewielkich ilościach (nawet 1 szt).

 

Tania alternatywa dla haftu. FLOCK to bardzo wysokiej jakości, gruby, elegancki materiał termotransferowy o wyglądzie zamszu. Doskonały do wyrafinowanego ozdabiania materiałów, charakteryzuje się żywymi kolorami. 

 Za pomocą flexa i flocka przenosimy napisy, grafikę wektorową czy logo firmowe na tkaniny. Grafikę z folii wycinamy na ploterze tnącym, następnie transferujemy obraz na tkaninę.

 Folia FLEX - gładka, FLOCK - lekko wypukły "meszek" 

 

Z folii FLEX wykonujemy również nadruki odblaskowe

 

 Transfer wydruku laserowego (termonadruk)  - tej techniki nie wykonujemy sami - zlecamy ją firmie zewnętrznej

Polega ona na wgrzaniu w tkaninę odpowiednio wydrukowanej i przyciętej folii termotransferowej. 

Zalety nadruków wykonanych metodą termotransferu:

  • szybkie w przygotowaniu
  • wysoka jakość naniesionej grafiki - full kolor
  • wysoka trwałość
  • doskonałe odwzorowanie niewielkich elementów

Wady nadruków wykonanych metodą termotransferu:

w miejscu wgrzania folii termotransferowej, materiał nie oddycha, dlatego nie zaleca się nanoszenia nanoszenia na odzież termonadruków o dużej powierzchni, nie można prasować żelazkiem bezpośrednio po nadruku

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl